FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ KOORDİNATÖRLÜKLERİ - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ KOORDİNATÖRLÜKLERİ

 

LİSANS EĞİTİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

 

Öğrenci: Ece TAYLAN – 3. Sınıf – Bölüm Temsilcisi

Ders Programı Hazırlama Komisyonu

 

Bölüm Başkanlığı,

Anabilim Dalı Başkanlığı,

Arş. Gör. Umut APAYDIN,

Arş. Gör. Yasemin AYDIN,

Arş. Gör. Zeynep Berfu ECEMİŞ,

Arş. Gör. Fuat YÜKSEL

Sınav Programı Hazırlama Komisyonu

 

Arş. Gör. Zeynep Beyza ALKAN YILMAZ,

Arş. Gör. Murat ESMER,

Arş. Gör. Sinem BOYRACI,

Arş. Gör. İnci Hazal AYAS

Sınav Değerlendirme Komisyonu

 

Arş. Gör. Esedullah AKARAS,

Arş. Gör Ramazan YILDIZ,

Arş. Gör. Zeliha ÇELİK,

Arş. Gör. Ali ZORLULAR,

Arş. Gör. Sefa ELDEMİR

Yatay-Dikey Geçiş, Lisans Tamamlama Komisyonu

 

Arş. Gör. Dr. Zeynep TUNA,

Arş. Gör. Dr. Müşerrefe Nur KELEŞ,

Arş. Gör. Pelin ATALAN,

Arş. Gör. Fettah SAYGILI,

Arş. Gör. Elif SAKIZLI ERDAL

STAJ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Öğrenci: Türkü Asya ÇİFTÇİ – 4. Sınıf – Sınıf Temsilcisi

Klinik Uygulama ve Staj Organizasyonu Komisyonu

Bölüm Başkanlığı,

Arş. Gör. Dr. Gökhan YAZICI,

Arş. Gör. Dr. Çağla ÖZKUL,

Arş. Gör. Gökhan MARAŞ,

Arş. Gör. Meltem KOÇ,

Arş. Gör. Selin BAYRAM,

Arş. Gör Tuğçe ÇOBAN

 

Arş. Gör. Burak ERTÜRK,

Arş. Gör. Ayşe ŞİMŞEK,

Arş. Gör. Devrim Can SARAÇ,

Arş. Gör. Halime ARIKAN,

Arş. Gör. Ece BAYTOK,

Arş. Gör. Gamze ÇOBANOĞLU

 

ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Öğrenci: Nurefşan EKŞİ – 2. Sınıf

Doç. Dr. İlke KESER

 

FARABİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Öğrenci: Vildan Hatipoğlu– 2. Sınıf

Doç. Dr. Meral BOŞNAK GÜÇLÜ

 

MEVLANA KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Öğrenci: Zeynep Zehra DURMAZ – 3. Sınıf

Doç. Dr. Selda BAŞAR

AKTS ve BOLONYA KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Öğrenci: Özge KURU – 2. Sınıf – Sınıf Temsilcisi

Doç. Dr. Arzu GÜÇLÜ GÜNDÜZ

LİSANSÜSTÜ EĞİTİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Öğrenci: Arş. Gör. Tuğçe ÇOBAN – Doktora Öğrencisi

Anabilim Dalı Başkanlığı,

Bölüm Başkanlığı

ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI VE SOSYAL FAALİYETLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Arş. Gör. Dr. Çağla ÖZKUL,

Arş. Gör. Erkan EROL,

Arş. Gör. Uğur SÖZLÜ

Öğrenci: İbrahim KARAÇALIK – 1. Sınıf – Sınıf Temsilcisi

Sosyal Faaliyetler Komisyonu

 

Arş. Gör. Şeyda ÖZAL,

Arş. Gör. Fulden SARİ,

Arş. Gör. Kader ÇEKİM

Öğrenci Sosyal Etkinlik Komisyonu

 

Arş. Gör. Barış SEVEN,

Arş. Gör. Meltem KOÇ

Arş. Gör. Mustafa BURAK

ÖĞRENCİ ve MEZUNLAR KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Öğrenci: Alperen ADAK – 4. Sınıf

Mezuniyet Töreni Düzenleme Komisyonu

Arş. Gör. Elif AYGÜN POLAT,

Arş. Gör. Sevim Beyza ÖLMEZ,

Arş. Gör. Ahmet GÖKKURT,

Arş. Gör. Gamze ÇOBANOĞLU,

Arş. Gör. Ömer Burak TOR

BÖLÜM TANITIMI VE MEZUNLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ (Kariyer Günleri )

Öğrenci: Alihan EKŞİ – 4. Sınıf

Doç. Dr. Nihan KAFA,

Arş. Gör. Fatih SÖKE,

Arş. Gör. Gizem TORE,

Arş. Gör. Buse KÜPELİ,

Arş. Gör. Zülal BEKAR,

Arş. Gör. Beyza YAZGAN

KALİTE VE AKREDİTASYON KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Öğrenci: Esra SONER – 4. Sınıf

Doç. Dr. Bülent ELBASAN,

Doç. Dr. Deran OSKAY,

Arş. Gör. Dr. Müşerrefe Nur KELEŞ,

Arş. Gör. Miray HASPOLAT,

Arş. Gör Çağrı GÜLŞEN,

Arş. Gör. Uğur SÖZLÜ,

Arş. Gör. Ahmet GÖKKURT,

Arş. Gör. Hanım Eda GÖKTAŞ,

Arş. Gör. Sonay GÜRÜHAN

EĞİTİM MALZEMESİ BELİRLEME MUAYENE VE KABUL KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Bölüm Başkanlığı,

Arş. Gör. Çağatay Müslüm GÖKDOĞAN,

Arş. Gör. Muhammed Şeref YILDIRIM